Meghan Markle’ın yeni saçları gündem oldu

Meghan Markle, Kral III. Charles’ın önümüzdeki ay gerçekleşecek Taç Giyme Töreni’nde eşi Prens Harry’ye eşlik etmeyeceğinin ortaya çıkmasından bu yana ilk kez göründü ve yeni saç stilini tanıttı.

The Telegraph’ta yayınlanan kimi yorumlar ise Markle’ın yeni saçlarının, Oscar ödüllü aktris Gwyneth Paltrow’unkine benzediği yönündeydi. Bazı uzmanlar ise Markle’ın yeni saç rengini “gösterişli bir güç hamlesi” olarak nitelendirdi. 23 Nisan pazar günü Markle, saçını sıcak bakır tonuna boyamış ve yüzünün şekli ile yapısını tamamlayan şekilde kestirmiş görünüyordu.

Prens Harry ve Meghan Markle… Markle, eskiden daha koyu renk ve dalgalı bir saç modeli kullanıyordu.


Parlama nedeniyle Markle’ın saçını koyu kahverengiye boyayıp boyamadığını tespit etmek zor olsa da, belirgin renk vurguları, çiftin yeni güneşli Kaliforniya yaşamını simgeliyor. Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 yılında İngiltere Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılarak ABD’ye yerleşmişlerdi.

Meghan Markle’ın yeni saç stili ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow’a benzetildi…

Saç konusunda uzman olmayanlara göre, Düşes’in uzun ve düz saçları normal görünümünden pek de farklı değil, ancak saç uzmanları, hayatının önemli noktalarında saçını ve makyajını değiştirerek yeni bir imaja büründüğünü vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir