Fareler Tüm Kanıtları Yiyerek Yok Ediyor! En Son Olay Bardağı Taşırdı, Polisler Depoda Fareleri Böyle Buldu

Louisiana’nın New Orleans kentindeki polis, esrar ele geçirse bile, emniyet binası içerisindeki davetsiz misafirlerin el konulan bu malı tüketmesine engel olamıyor.

Euronews Türkiye’nin haberine göre Kentin polis şefi Anne Kirkpatrick, New Orleans Belediye Meclisi üyelerine yaptığı açıklamada “Esrarımızı yiyen farelerin hepsinin kafası güzel.” ifadesini kullandı.

EL KONULAN MALIN YENMESİ KANITLARI ORTADAN KALDIRIYOR

Esrarın ve el konulan malın yenmesi nedeniyle devam eden bazı davalarla ilgili kanıtların ortadan kalktığına işaret eden emniyet yetkilisi, bu duruma çözüm bulunması gerektiğini belirtti.

FARELER VE HAŞARAT POLİS DEPARTMANINI İSTİLA ETTİ

Yerel medyaya göre fareler, hamamböcekleri ve diğer haşarat, 1968 yılında inşa edilen polis departmanını uzun süredir istila etmiş durumda. Kirkpatrick, memurların masalarında fare pisliği bile buldukları şikayetinde bulundu.

TEMİZLİK PERSONELİNİN EMEĞİ GÖZ ARDI EDİLMEZ

Bir gazeteye konuşan Kirkpatrick, “Sadece polis merkezinde değil. Tüm bölgelerde var. Pislik had safhada. Temizlik personeli, temizlenemez olanı temizlemeye çalışarak ödülü hak ediyor.” şeklinde konuştu.

YENİ BİR BİNAYA GEÇMEK İÇİN BASKI DEVAM EDİYOR

Kentin polisi yıllardır yeni bir binaya geçmek için baskı yapıyor.

KORKUNÇ DURUMA POLİS MEMURUNDAN TEPKİ

Bir polis memuru, yerel bir gazeteye, “Bu korkunç bir şey.” diye farelerle ilgili öfkesini dile getirdi. Aynı memur, 2005 yılında şehri sular altında bırakan felakete atıfla “Dürüst olmak gerekirse Katrina Kasırgası’ndan sonra hiç toparlanamadı.” şeklinde konuştu.

New Orleans’un farklı tarihi ve kültürüyle tanınan gece geç saatlere kadar süren partileri ve eşsiz yemek sahnesiyle 400 bin nüfuslu bir şehir olduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir